Firma sprzątająca z Zabrza.
Działamy na terenie Gliwic, Zabrza,
Rudy Śląskiej, Bytomia i okolic!

Renowacja skór i pielęgnacja - 739 079 770

Skóra jest materią organiczną i zachowuje pewne właściwości żywego organizmu tak jak np. drewno. W obiegowej opinii funkcjonuje twierdzenie, że skóra oddycha. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ na skórę ma wpływ oddziaływanie wielu czynników zewnętrznych. W trakcie eksploatacji materiał ten traci właściwe jej cechy fizyczne. Dla ich zachowania konieczne staje się uzupełnienie niedoborów wilgotności i zapobieganie wysuszaniu.

Proces pielęgnacji wykonujemy dwuetapowo.
Pierwszy z etapów to: odtłuszczanie i czyszczenie powierzchnie skóry, kolejny to impregnacja. Dzięki procesowi impregnacji chronimy naszą skórę przed czynnikami zewnętrznymi.
W skutek wieloletniej eksploatacji skóry dochodzi do licznych uszkodzeń. Typowymi i częstymi dla niej są: przetarcia, rysy zadrapania, dziury i przebarwienia. Samo starzenie skóry i niewłaściwa pielęgnacją również odbija na niej swoje piętno. Dzięki najlepszym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom retuszu i renowacji skóry, jesteśmy w stanie przywrócić jej dawny blask. W Laboratoriach dobieramy odpowiednie farby i środki do odnawiania powierzchni skórzanych. Używamy chemii importowanej od włoskiego producenta, który wiedzie prym na rynku europejskim. Posiadamy świadectwa ukończenia kursów z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach samochodowych tapicerek skórzanych.

pielegnacja-skor-bytomDlaczego Ra Complex

Zarówno skóra naturalna jak i skóra sztuczna na meblach czy też w samochodach wymaga odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji oraz zastosowania specjalistycznych środków chemicznych. Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnie pielęgnacją, czyszczeniem oraz renowacją skór, zarówno tych naturalnych jak i sztucznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam wdrożyć specjalne, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne metody na pielęgnację oraz renowację skórzanych elementów w Państwa domach czy też w samochodach.

Nasza oferta obejmuje nie tylko czyszczenie, ale również regularną pielęgnację skóry oraz kompleksową jej renowację. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z zadrapaniami, wgnieceniami, pęknięciami oraz zmianami barwnymi na skórzanych meblach czy też skórzanej tapicerce. Zadbamy zarówno o to, żeby pozbyć się skutków starzenia się, czy też uszkodzenia skóry, jak również o to, żeby wyeliminować przyczyny pęknięć oraz zmian zachodzących w naturalnej skórze.

Wiemy doskonale jak trudna i wymagająca jest pielęgnacja skóry, dlatego naszą ofertę kierujemy do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zapewniamy, że zadbamy o wyroby ze skóry najlepiej jak to możliwe. Wasze meble, czy też tapicerka w samochodzie odzyskają blask, piękno oraz nieskazitelny wygląd naturalnej lub sztucznej skóry. Nasza praca sprawi, że będziecie Państwo zachwyceni, a dawny blask skórzanych mebli przywróci blask całemu pomieszczeniu.

pielegnacja-skor-gliwiceCennik usług:

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej / meblowej - 739 079 770

Dojazd do 10 km - GRATIS

krzesłood 10 zł
pufaod 20 zł
fotelod 40 zł
sofaod 80 zł
rogówkaod 150 zł
Renowacja tapicerki skórzanej (retuszowanie małych dziur, pęknięć, przebarwień, malowanie, pielęgnacja)
krzesłood 150 zł
pufaod 150 zł
fotelod 400 zł
sofa 2-osod 700 zł
sofa 3-osod 1000 zł
rogówkaod 1200 zł
naprawa 1-elementu od 150 zł

Minimalny koszt zamówienia: 100 zł

CZYSZCZENIE I RENOWACJA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ - 739 079 770 +
fotelod 20 zł
kanapaod 50 zł
boczkiod 20 zł
podsufitkaod 40 zł
podłogiod 50 zł
komplet w zależności od wielkości samochodu osobowegood 120-250 zł

INNE POJAZDY DO UZGODNIENIA. MINIMALNE ZAMÓWIENIE 80 ZŁ.

 

Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzane samochodowej.
fotelod 30 zł
kanapaod 80 zł
boczkiod 30 zł
kierownicaod 10 zł
kompletod 120 zł
Renowacja skóry: (retuszowanie małych dziur, przetarć pęknięć, przebarwień, przywrócenie naturalnego koloru, malowanie, czyszczenie/ nawilżanie-pielęgnacja)
fotelod 350 zł
kanapaod 800 zł
kierownicaod 180 zł
naprawa jednego elementu150 zł


renowacja-skor-zabrzeNasze realizacje - 739 079 770renowacja skór przed Zabrze Gliwice Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów renowacja skór po Zabrze Gliwice Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów

malowanie skóry

odświerzanie tapicerski skórzanej - skóry Zabrze Gliwice

odświerzanie tapicerski skórzanej - skóry Zabrze Gliwice odświerzanie tapicerski skórzanej - skóry Zabrze Gliwice

odświerzanie tapicerski skórzanej - skóry Zabrze Gliwice odświerzanie tapicerski skórzanej - skóry Zabrze GliwiceMapa dojazdu:

Ra Complex
Justyna Morawiec

ul. Zamkowa 1A;
41-800 Zabrze
NIP: 642-306-80-14

tel.: 739 079 770 - myjnia, pranie dywanow tapicerek, skóra
e-mail: racomplex2019@gmail.com

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 08:00 - 19:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela nieczynne

Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.
Znajdziesz nas po słowach: pielęgnacja skór, renowacja skór, renowacja mebli skórzanych śląskie, czyszczenie skóry w samochodzie, malowanie skóry, malowanie tapicerki.