Firma sprzątająca z Zabrza.
Działamy na terenie Gliwic, Zabrza,
Rudy Śląskiej, Bytomia i okolic!

Sprzątanie firm / biur

Promocja !! - 20 % na usługi sprzątania ! Masz pytanie - zadzwoń 739 079 770

W ramach usługi wykonujemy podstawowe, codzienne prace porządkowe polegające na utrzymaniu czystości. Tworzymy indywidualne oferty utrzymania czystości i innych prac zgodne z oczekiwaniami klienta. Poza standardowym sprzątaniem możecie państwo skorzystać z usług specjalistycznych. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości VIP małych i średnich powierzchni. Świadczymy usługi na rzecz firm i klientów indywidualnych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem techniczny oraz markową chemią.
Sprzątanie mieszkań w takich miastach jak: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Knurów nie jest dla nas żadnym problemem. Dojeżdzamy do klienta oraz oferujemy korzystne ceny usługi.

sprzatanie firm / biur GliwiceDlaczego Ra-Complex - 739 079 770

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w zakresie profesjonalnych usług czystościowych oraz konserwacyjnych. Oferujemy sprzątanie prywatnych domów oraz mieszkań, a także biur, pomieszczeń socjalnych oraz lokali użytkowych. Działamy na zasadzie efektywnego wykorzystania naszych możliwości, dlatego pomieszczenia zostawiamy w idealnie czystym stanie.

Profesjonalizm i doświadczenie pozwoliły nam współpracować z wieloma prywatnymi i firmowymi klientami, którzy cenią sobie wysoki standard usług, dyskrecję, a także efektywność i szybkość działania. Potrafimy skutecznie i szybko sprzątać pomieszczenia w mieszkaniach i domach prywatnych, a także w firmach, biurach i instytucjach. Staramy się zrealizować nasze zlecenia zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Nasze usługi polecamy wszystkim, zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom czy instytucjom. Jesteśmy przekonani, że oferta trafi do Państwa, a innowacyjne usługi, które świadczymy w sposób profesjonalny spełnią Państwa oczekiwania. Sprzątanie domów czy też sprzątanie mieszkań jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym konsekwencji i rzetelności. Właśnie w taki sposób podchodzimy do naszej pracy, dzięki czemu nasza grupa klientów nieustannie się powiększa. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, a także materiałami pod postacią chemii czyszczącej i myjącej oraz odpowiedniego sprzętu.

sprzatanie firm / biur GliwiceCennik usług:

Sprzątanie firm i biur - 739 079 770

Dojazd do 10 km - GRATIS


Jednorazowe sprzątanie biur i firm

Promocja !! - 20 % na usługi sprzątania !
Sprzątanie jednorazowe 27 zł 21,60 zł roboczogodzina za 1 pracownika w tym chemia
Sprzątanie poremontowe 27 zł 21,60 zł roboczogodzina za 1 pracownika w tym chemia lub od 4 zł za m2-wycena


Abonamentowe sprzątanie biura / firmy lub mieszkania / domu - wycena indywidualna po oględzinach
W cenie chemia + Sprzęt sprzątający tj. mopy, miotły, szmatki, odkurzacze itd.

Inne konfiguracje godzinowe cena do indywidualnego uzgodnienia.

Minimalny koszt zamówienia: 200 zł


Obslugujemy klientów z miast: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Knurów
sprzatanie firm / biur GliwiceMapa dojazdu:

Ra Complex
Justyna Morawiec

ul. Zamkowa 1A;
41-800 Zabrze
NIP: 642-306-80-14

tel.: 739 079 770 - myjnia, pranie dywanow tapicerek, skóra
e-mail: racomplex2019@gmail.com

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 08:00 - 19:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela nieczynne

Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.
Znajdziesz nas po słowach: sprzątanie domów, sprzątanie mieszkań.