Felgi, alusy, tanie alufelgi audi i bmw. Nie musisz nam mówić, że koła są jednym z najważniejszych elementów roweru, a jeśli uruchomisz hamulce szczękowe, felgi mogą się zużyć - dzieje się tak dlatego, że za każdym razem, gdy hamujesz, koła są aluminiowe lub karbonowe. golisz małe ilości materiału z klocków hamulcowych, golisz go również z powierzchni felg. Jeśli twoje felgi staną się zbyt zużyte, pogorszy się skuteczność hamowania, co jest dalekie od ideału, aw skrajnych przypadkach istnieje ryzyko całkowitego uszkodzenia koła, ponieważ w ścianie obręczy nie ma wystarczającej ilości materiału, aby poradzić sobie z siły wywierane na obręcz przez oponę wysokociśnieniową. Ale skąd wiesz, kiedy twoje felgi są zużyte? Jesteśmy tutaj, aby pomóc w uzyskaniu najlepszych wskazówek dotyczących rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Jak powiedzieliśmy na górnych obręczach, przede wszystkim zużywają się, ponieważ są używane jako powierzchnia hamowania przez hamulce szczękowe zacisków. Jeśli masz hamulce tarczowe, jest to coś, co jest eliminowane, ponieważ zamontowany na piaście wirnik tarczowy jest powierzchnią hamowania, a nie felgą. Wiele felg ma wskaźnik zużycia.

Osiągając 68,9 mil na galon w cyklu łączonym, Greenline teoretycznie powinien przejechać 689 mil na pełnym zbiorniku, patrząc z perspektywy, to siedemdziesiąt mil więcej niż standardowa Fabia 1.4 TDI. Greenline może kosztować nieco więcej niż rodzeństwo, ale przy obecnych cenach benzyny i oleju napędowego nie potrwa to długo, zanim odzyskasz gotówkę. Zasadniczo wraz z wiekiem dodajemy wagę, co wydaje się również zdarzać w samochodach. Przeprojektowania i remonty zawsze wydają się dodawać kilka kilogramów tu i tam, w wyniku czego potrzebne są większe, mocniejsze silniki, aby osiągnąć tę samą wydajność. Nie jest tak w przypadku nowej Mazdy 2. Kiedy Mazda wprowadziła na rynek nowy model 2, ważyła niewiarygodnie o 100 kg mniej niż model, który zastąpił. Jest bezpieczniejszy (pięć gwiazdek od EuroNCAP dla dorosłych pasażerów), ma więcej wyposażenia w standardzie, ale nadal zarządza 52,3 mil na galon w cyklu mieszanym, co jest naprawdę osiągnięciem.

Wkrótce firma uruchomi 7-miejscową wersję Harriera, która niedawno została zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Genewie i została nazwana Buzzard. Tata Harrier jest napędzany 2,0-litrowym Multijet dostarczonym przez Fiata. Tata nazwał go KRYOTEC i generuje maksymalną moc 140 PS i maksymalny moment obrotowy 350 Nm. Na razie dostaje 6-biegową manualną skrzynię biegów. W przyszłości Tata uruchomi także automatyczną wersję Harriera. Mówi się także, że pojazd otrzyma także dach słoneczny. Lista akcesoriów Tata Harrier obejmuje logo 3D Harriera, chromowany przedni 8-częściowy zestaw chromowanych elementów, dwa przednie czujniki parkowania, ozdobne światła tylne, ozdobne chromowane wykończenie, dodatkową ochronę bagażnika i wiele innych tego typu rzeczy. We wnętrzach znajdują się akcesoria, takie jak 5-częściowe dywaniki podłogowe 3D PCV, 9-częściowy zestaw mat deski rozdzielczej, maty bagażnika 3D i inne. Wszystkie akcesoria kosztują 31 500 Rs, podczas gdy pakiet dodatków specjalnych kosztuje audi felgi Rs.

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu

audi felgi, felgi bmw