foto

Pięć sztuczek aby rozwinąć swoje samochody z Ameryki

Pięć sztuczek, aby rozwinąć swoje samochody z Ameryki Jak sprowadzić auto z USA DeSotos dla modelu 1961 przez 12 miesięcy były budowane w tej samej fabryce co Chryslery i duże Dodges, a ich numery identyfikacyjne pojazdów zostały przeplatane numerami VIN innych samochodów. Jednym z nich był zupełnie nowy projekt oparty głównie.

Zobacz więcej ...

foto

Części do aut USA Projekt ustawy o zmianie

Części do aut USA Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym, który trafił do Sejmu 9 września 2019 roku, zakłada obniżenie o 50% stawek akcyzy na niektóre hybrydowe samochody osobowe. W czerwcu 2017 roku, 81.960. Oznacza to, że w pierwszym półroczu zarejestrowano o 6,3% mniej aut niż w tym samym okresie 2016 roku. Sprowadzenie aut na zamówienie może potrwać do 50 dni. Jeśli używane auto na zamówienie spełnia wszystkie.

Zobacz więcej ...

foto

Jazdy doszkalające w Warszawie Zdanie

Jazdy doszkalające w Warszawie. Zdanie egzaminu na prawo jazdy to w naszym kraju niełatwe wyzwanie. Oprócz znacznej wiedzy teoretycznej kandydat musi wykazać się wieloma praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko najpoważniejszym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla niedoświadczonego kierowcy wyjątkowo stresujące. Z tego powodu tak doskonałą propozycją dla każdego są jazdy doszkalające.

Zobacz więcej ...

foto

Felgi alusy tanie alufelgi audi i bmw Nie

Felgi, alusy, tanie alufelgi audi i bmw. Nie musisz nam mówić, że koła są jednym z najważniejszych elementów roweru, a jeśli uruchomisz hamulce szczękowe, felgi mogą się zużyć - dzieje się tak dlatego, że za każdym razem, gdy hamujesz, koła są aluminiowe lub karbonowe. golisz małe ilości materiału z klocków hamulcowych, golisz go również z.

Zobacz więcej ...