739 079 770
Firma sprzątająca z Zabrza.
Działamy na terenie Gliwic, Zabrza,
Rudy Śląskiej, Bytomia i okolic!
Car detaling

Twój samochów po latach użytkowania stracił swój blask a jeszcze nie tak dawno lśnił i błyszczał się w słońcu? Zapraszamy do naszej firmy przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę polerowanie samochodów/korekta lakieru . Polega to usunięciu zarysowań lakieru powstały na skutek mycia samochdu np. na myjniach szczotkowych . Polerując samochód jesteśmy w stanie usunąć ok 90-100 % zarysowań od najmniejszych rysek do głębokich zarysowań.

car detalingPolerowanie lakieru / usuwanie rys

Polerowanie lakieru w procesach car-detailingu nie jest rzeczą prostą, jak mogłoby się wydawać. Podejście do lakieru musi być skrupulatne, chcąc wydobyć z niego wszystko co najlepsze. Przede wszystkim, zanim rozpoczniemy polerkę samochód należy bardzo dokładnie umyć, wykorzystując do tego odpowiednie środki, dzięki którym usuwa się nawet najstarsze zabrudzenia, które przylgnęły do lakieru. Dopiero następnym krokiem jest właściwa polerka, do której wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia. Polerka wymaga bardzo dużego doświadczenia wraz z nakładem pracy, ponieważ wymaga to odpowiednich pomiarów lakieru i wyznaczenia odpowiedniej częstotliwości polerowania na danych powierzchniach, aby nie pozostawić hologramów.

Jesteśmy firmą która zajmuje się tym profesjonalnie mamy wyszkoloną kadrę oraz najlepszy do tego sprzęt oraz chemie.
Korekta lakieru:

a) One step – usunięcie około. 40% rys
b) Dwuetapowa korekta ok. 70 % rys
c) Pełna korekta ok. 90-100 % ryspolerowanie-lakieruPowłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna stanowi jedną z najlepszych form zabezpieczeń nadwozia, chroniąc je nawet do 5 lat. Nadając niesamowity połysk jednocześnie chroni przed zarysowaniami i promieniami UVB, a zabrudzenia są o wiele łatwiejsze do usunięcia przy klasycznym myciu. Odpowiednio wykonana powłoka ceramiczna gwarantuje piękny lakier i łatwość w utrzymaniu czystości.

Car-detailing jest usługą, która z roku na rok zyskuje na popularności w Europie. Choć wykonanie go jest zbiorem procesów, które składają się na finalny efekt, każdy pojedynczy wymaga pełnej uwagi i zaangażowania. Renowacja samochodu w naszej firmie to fachowe podejście zdobyte poprzez nakład pracy oraz doświadczenie, które jest niezbędne do bycia dobrym detailerem. Każdy samochód poddawany renowacji wymaga podejścia nie tylko z głową, ale również z sercem.

Zajmujemy się nakładaniem powłok kwarcowo-ceramicznych na lakier i felgi najlepszych firm na rynku takich ja G-Techniq, oraz niewidzialną wycieraczke na szyby.

powloka-ceramicznaCar detaling

Oferujemy także Państwu Detailing wewnątrz oraz zewnątrz pojazdu polegającym na dokładnym doczyszczeniu wszystkich plastików i zakamarków w wnętrzu oraz wyczyszczenie wszystkich wnęk samochodowych, kratek oraz nadkoli.

Cennik usług:

Korekta lakieru +
One step usunięcie ok. 40% rys 399-599 zł
Dwuetapowa korekta ok. 70 % rys 599-799 zł
Pełna korekta ok. 90-100 % rys 799-999 zł

Powłoki ceramiczne +
Powłoka ceramiczna na lakier od 699 zł
Powłoka na szyby (niewidzialna wycieraczka) od 100 zł
Powloka na felgiod 250 zł

Car detaling wewnętrzny +
Detailing wewnątrz od 99 złcar-detaling2Mapa dojazdu:

Fomrmularz kontaktowy:

Anet-Błysk Aneta Kolasińska - ul. Zamkowa 1A - 41-800 Zabrze - tel: 739 079 770 - emial: anetblysk@gmail.com - Godz otwarcia 8:00 - 17:00 - NIP: 648-254-91-69


Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.