czysty dom

RENOWACJA SKÓR I PIELĘGNACJA

Skóra jest materią organiczną i zachowuje pewne właściwości żywego organizmu tak jak np. drewno. W obiegowej opinii funkcjonuje twierdzenie, że skóra oddycha. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ na skórę ma wpływ oddziaływanie wielu czynników zewnętrznych. W trakcie eksploatacji materiał ten traci właściwe jej cechy fizyczne. Dla ich zachowania konieczne staje się uzupełnienie niedoborów wilgotności i zapobieganie wysuszaniu.

Proces pielęgnacji wykonujemy dwuetapowo.

Pierwszy z etapów to: odtłuszczanie i czyszczenie powierzchnie skóry, kolejny to impregnacja. Dzięki procesowi impregnacji chronimy naszą skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

W skutek wieloletniej eksploatacji skóry dochodzi do licznych uszkodzeń. Typowymi i częstymi dla niej są: przetarcia, rysy zadrapania, dziury i przebarwienia. Samo starzenie skóry i niewłaściwa pielęgnacją również odbija na niej swoje piętno. Dzięki najlepszym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom retuszu i renowacji skóry, jesteśmy w stanie przywrócić jej dawny blask. W Laboratoriach dobieramy odpowiednie farby i środki do odnawiania powierzchni skórzanych. Używamy chemii importowanej od włoskiego producenta, który wiedzie prym na rynku europejskim. Posiadamy świadectwa ukończenia kursów z zakresu napraw i retuszu uszkodzeń na powierzchniach samochodowych tapicerek skórzanych.

Dlaczego Anet Blysk

Zarówno skóra naturalna jak i skóra sztuczna na meblach czy też w samochodach wymaga odpowiedniej pielęgnacji, konserwacji oraz zastosowania specjalistycznych środków chemicznych. Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnie pielęgnacją, czyszczeniem oraz renowacją skór, zarówno tych naturalnych jak i sztucznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam wdrożyć specjalne, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne metody na pielęgnację oraz renowację skórzanych elementów w Państwa domach czy też w samochodach.

Nasza oferta obejmuje nie tylko czyszczenie, ale również regularną pielęgnację skóry oraz kompleksową jej renowację. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z zadrapaniami, wgnieceniami, pęknięciami oraz zmianami barwnymi na skórzanych meblach czy też skórzanej tapicerce. Zadbamy zarówno o to, żeby pozbyć się skutków starzenia się, czy też uszkodzenia skóry, jak również o to, żeby wyeliminować przyczyny pęknięć oraz zmian zachodzących w naturalnej skórze.

Wiemy doskonale jak trudna i wymagająca jest pielęgnacja skóry, dlatego naszą ofertę kierujemy do tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Zapewniamy, że zadbamy o wyroby ze skóry najlepiej jak to możliwe. Wasze meble, czy też tapicerka w samochodzie odzyskają blask, piękno oraz nieskazitelny wygląd naturalnej lub sztucznej skóry. Nasza praca sprawi, że będziecie Państwo zachwyceni, a dawny blask skórzanych mebli przywróci blask całemu pomieszczeniu.

Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.

Znajdziesz nas po słowach: pielęgnacja skór, renowacja skór, renowacja mebli skórzanych śląskie, czyszczenie skóry w samochodzie, malowanie skóry, malowanie tapicerki.