739 079 770
Firma sprzątająca z Zabrza.
Działamy na terenie Gliwic, Zabrza,
Rudy Śląskiej, Bytomia i okolic!

Reczna myjnia samochodowa

Przyjemnie jest nam zaprosić Państwa do naszej ECO- myjni samochodowej, gdzie można skorzystać z naszych usług w zakresie mycia i sprzątania samochodów. Mycie zewnętrzne pojazdów odbywa się w 4 etapach. Pierwszym krokiem jest spłukanie pojazdu pod ciśnieniem Krokiem drugim jest nanoszenie chemii na samochód w celu usunięcia zabrudzeń typu owady, smoła, ptasie odchody oraz usunięcie brudu z felg oraz nadkoli. Krok 3 to ręczne mycie zasadnicze do tego celu używamy bezpiecznej rękawicy z owczej wełny . Po dokładnym umyciu samochodu oraz felg pojazd zostaje opłukany następnie zostaje nałożony hydro wosk. Poza standardowym zakresem usług myjni zajmujemy się również czyszczeniem dywanów, tapicerek tekstylnych metodą ekstrakcyjną i parową, a także czyszczeniem i renowacją tapicerek skórzanych.
Myjemy samochody z takich miast jak: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów nie jest dla nas żadnym problemem.

myjnia-samochodowa-zabrzeDlaczego Anet-Błysk

Jedną z naszych czołowych usług jest profesjonalna, ekologiczna myjnia samochodowa. Nasza Eco Myjnia Samochodowa to miejsce, w którym możecie Państwo bez obaw zostawić samochód i odebrać go w stanie idealnej czystości.

Karoseria samochodu, w tym bardzo delikatne jej elementy, myta jest z zastosowaniem pary wodnej. W ten sposób nie zostanie uszkodzony lakier, a karoseria pozostanie w stanie nienaruszonym. Mycie technologią parową pozwala usunąć brud nawet z bardzo trudno dostępnych miejsc. Dzięki temu cały samochód odzyskuje świeżość i piękny połysk.

Wnętrze samochodu czyszczone jest w zależności od rodzaju tapicerki. Stosujemy kilka sposobów na pranie tapicerki. Jeżeli jest to tapicerka welurowa, wówczas stosowana jest przez nas gorąca para, która pozwala na wypranie i wyczyszczenie w sposób precyzyjny, bezpieczny i dokładny wszystkich jej elementów. Jeżeli zaś jest to tapicerka skórzana, wówczas stosujemy nowoczesne technologie, które myją, pielęgnują oraz konserwują wszystkie elementy skórzane.

Dzięki nowoczesnej technologii, specjalistycznym sprzętom oraz innowacyjnym rozwiązaniom, nasza ekologiczna myjnia jest w stanie doprowadzić do idealnej czystości nawet mocno zaniedbane samochody. Gwarantujemy, że powierzając nam swój samochód, będziecie Państwo zachwyceni efektem czystości i świeżości w jego wnętrzu. Nasze techniczne możliwości stale rosną, dzięki czemu zapewniamy idealne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia aut w doskonałej cenie. Zapraszamy.

myjnia-samochodowa-gliwiceCennik usług:

ECO Myjnia samochodowa +
Rodzaje samochodów:
  • małe (Daewoo Matiz, Fiat Seicento, itd.)
  • średnie (Opel Astra, Peugeot 206, itd.)
  • duże (Audi A8, Opel Omega, kombi, itd.)
  • van (Opel Zafira Jeep Cherokee, itd.)
  • bus (Renault Traffic, Volkswagen T4,itd.)

Mycie zewnętrzne, osuszanie:
małe15 zł
średnie20 zł
duże25 zł
van30 zł
bus35 zł
Mycie zewnętrzne pakiet: mycie ręczne, osuszanie, progi, nabłyszczanie plastików, nabłyszczanie opon, szybki wosk nakładany ręcznie
małe25 zł
średnie30 zł
duże35 zł
van40 zł
bus50 zł
Mycie wewnętrzne pakiet: odkurzanie, czyszczenie i nabłyszczanie plastików, mycie szyb, zapach
małe25 zł
średnie30 zł
duże35 zł
van40 zł
bus50 zł
Komplet (pakiet zewnętrz oraz pakiet wewnątrz):
małe45 zł
średnie55 zł
duże65 zł
van75 zł
bus90 zł
Inne usługi:
odkurzanie mycie szyb wewnątrz czyszczenie plastików
małe 7 zł 7 zł 7 zł
średnie 10 zł 10 zł 10 zł
duże 12 zł 12 zł 12 zł
van 13 zł 13 zł 13 zł
bus 15 zł 15 zł 15 zł
» Hydro Wosk nakładany ręcznie od 25zł
» Pranie tapicerki od 120 zł
» Czyszczenie dywanów: od 10 zł
» Czyszczenie skóry od 120 zł
» Renowacja tapicerki skórzanej od 150 zł (jeden element)
» Czyszczenie dywanów tapicerki na miejscu u klienta od 80 zł
» Mycie silnika od 40 zł
» Przygotowanie samochodu do sprzedaży od 100 zł

GODZINY OTWARCIA:
Pon.-pt.: 9:00 - 15:00 oraz 16:00 - 19:00
Sobota: 8:00 - 16:00


myjnia-samochodowa-zabrzeMapa dojazdu:

Fomrmularz kontaktowy:

Anet-Błysk Aneta Kolasińska - ul. Zamkowa 1A - 41-800 Zabrze - tel: 739 079 770 - emial: anetblysk@gmail.com - Godz otwarcia 8:00 - 20:00 - NIP: 648-254-91-69


Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.
Znajdziesz nas po słowach: sprzątanie domów, sprzątanie mieszkań.