Firma sprzątająca z Zabrza.
Działamy na terenie Gliwic, Zabrza,
Rudy Śląskiej, Bytomia i okolic!

Reczna myjnia samochodowa - 739 079 770

Przyjemnie jest nam zaprosić Państwa do naszej ECO- myjni samochodowej, gdzie można skorzystać z naszych usług w zakresie mycia i sprzątania samochodów. Mycie zewnętrzne pojazdów odbywa się w 4 etapach. Pierwszym krokiem jest spłukanie pojazdu pod ciśnieniem Krokiem drugim jest nanoszenie chemii na samochód w celu usunięcia zabrudzeń typu owady, smoła, ptasie odchody oraz usunięcie brudu z felg oraz nadkoli. Krok 3 to ręczne mycie zasadnicze do tego celu używamy bezpiecznej rękawicy z owczej wełny . Po dokładnym umyciu samochodu oraz felg pojazd zostaje opłukany następnie zostaje nałożony hydro wosk. Poza standardowym zakresem usług myjni zajmujemy się również czyszczeniem dywanów, tapicerek tekstylnych metodą ekstrakcyjną i parową, a także czyszczeniem i renowacją tapicerek skórzanych.
Myjemy samochody z takich miast jak: Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów nie jest dla nas żadnym problemem.

myjnia-samochodowa-zabrzeDlaczego warto myć samochód w Ra Complex ?

Jedną z naszych czołowych usług jest profesjonalna, ekologiczna myjnia samochodowa. Nasza Eco Myjnia Samochodowa to miejsce, w którym możecie Państwo bez obaw zostawić samochód i odebrać go w stanie idealnej czystości.

Wnętrze samochodu czyszczone jest w zależności od rodzaju tapicerki. Stosujemy kilka sposobów na pranie tapicerki. Jeżeli jest to tapicerka welurowa, wówczas stosowana jest przez nas gorąca para, która pozwala na wypranie i wyczyszczenie w sposób precyzyjny, bezpieczny i dokładny wszystkich jej elementów. Jeżeli zaś jest to tapicerka skórzana, wówczas stosujemy nowoczesne technologie, które myją, pielęgnują oraz konserwują wszystkie elementy skórzane.

Dzięki nowoczesnej technologii, specjalistycznym sprzętom oraz innowacyjnym rozwiązaniom, nasza ekologiczna myjnia jest w stanie doprowadzić do idealnej czystości nawet mocno zaniedbane samochody. Gwarantujemy, że powierzając nam swój samochód, będziecie Państwo zachwyceni efektem czystości i świeżości w jego wnętrzu. Nasze techniczne możliwości stale rosną, dzięki czemu zapewniamy idealne rozwiązania w zakresie mycia i czyszczenia aut w doskonałej cenie. Zapraszamy.

myjnia-samochodowa-gliwiceCennik usług mycia samochodów:

eco myjnia Gliwice myjnia samochodowa Zabrze Myjnia samochodowa - 739 079 770 +
Rodzaje samochodów: 1. Małe typu mini, hatchback - 2.Duże typu sedan, kombi - 3. VAN/SUV - 4 Bus


Mycie zewnętrzne, osuszanie:
1. małeod 20 zł
2. dużeod 25 zł
3. vanod 30 zł
4. busod 35 zł
Mycie zewnętrzne pakiet: mycie ręczne, osuszanie, progi, nabłyszczanie plastików, nabłyszczanie opon, nabłyszczanie lakieru.
1. małeod 25 zł
2. dużeod 30 zł
3. vanod 35 zł
4. busod 50 zł
Mycie wewnętrzne pakiet: odkurzanie, czyszczenie i nabłyszczanie plastików, mycie szyb, zapach
1. małeod 25 zł
2. dużeod 30 zł
3. vanod 35 zł
4. busod 50 zł
Komplet (pakiet zewnętrz oraz pakiet wewnątrz):
1. małeod 45 zł
2. dużeod 55 zł
3. vanod 65 zł
4. busod 90 zł
» Twardy wosk od 100 zł
» Pranie tapicerki od 150 zł
» Czyszczenie dywanów: od 10 zł
» Czyszczenie skóry od 150 zł
» Renowacja tapicerki skórzanej od 150 zł (jeden element)
» Czyszczenie dywanów tapicerki na miejscu u klienta od 100 zł
» Mycie silnika od 50 zł
» Przygotowanie samochodu do sprzedaży od 350 zł

GODZINY OTWARCIA :
Pon - pt : 8:00 - 17:00
sob : 8:00 - 14:00
Numer telefonu : 739 079 770


myjnia-samochodowa-zabrzeIle trwa dojazd do myjni Ra Complex ?

Nasza ręczna myjnia samochodowa znajduje się w Zabrzu przy ul. Zamkowej 1 w pobliżu miast Bytom oraz Ruda Śląska dzięki czemu dojazd jest bezproblemowy i szybki. Z Centrum Bytomia dojazd trwa 10min. Dla klientów z dzielnic takich jak: Bobrek, Karb, Sząbierki czy Miechowice ok 5-6 min. Dla mieszkańców samego centrum Rudy Śląskiej czas dojazdu do myjni to ok 15 min przy czym mieszkańcy Wirka - 13 min, Nowego Bytomia - 10 min a Rudy nawet 5 min! Pamietaj aby przed przyjazdem umówić się na wizytę pod numerem 739 079 770. Zapewni to najszybszy czas wykonania usługi bez zbędnego czekania.

Mapa dojazdu:

Działy w miastach: Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Knurów - dojazd w cenie usługi.
Znajdziesz nas po słowach: ręczna myjnia samochowoda, ręczne mycie samochodów, myjnia, myjnia ręczna cennik.